PIŁY TAŚMOWE I ICH WYBÓR

Już od ponad 30 lat zajmujemy się sprzedażą pił taśmowych i ich zgrzewaniem, i dlatego wiemy, że każdy klient ma, z biegiem czasu, inne wymagania. Dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów trzy możliwości wyboru odpowiedniej piły taśmowej do drewna, metalu lub mięsa i kości. Wybierać można z klasycznego katalogu produktów, można również wprowadzać dokładne parametry, nawet poza „klasycznymi” wymiarami, a co nie mniej ważne, można wyszukiwać odpowiednie piły taśmowe według posiadanego urządzenia.

PIŁY TAŚMOWE I ICH WYBÓR
PIŁY TAŚMOWE I ICH WYBÓR

Doskonały sprzęt do obróbki

Sprzęt, który sprawi, że praca będzie przyjemnością i wszystko będzie działało bez zarzutów. Do cięcia potrzebujesz doskonałej taśmy tnącej. Takiej, którą charakteryzuje długa żywotność, optymalne parametry cięcia, niski poziom hałasu oraz wysoka odporność na uszkodzenia i pęknięcia. Do wykonania takiej taśmy konieczna jest stal najwyższej jakości i dokładna technika procesu produkcji. Mamy duże doświadczenie w produkcji taśm tnących, a więc wiemy, jak można zaoszczędzić wykonując taką taśmę. Zawsze jest to ze szkodą dla jakości. W produkcji taśm tnących nie powinno być żadnych ustępstw.

Zgrzew to nasza zaleta

Aby zapewnić prostolinijność i optymalne parametry cięcia, konieczny jest zgrzew wykonany w doskonały sposób. Tylko optymalnie zgrzaną taśmę charakteryzuje długa żywotność i wysoka trwałość na uszkodzenia oraz pęknięcia. Zapewnienie perfekcyjnego zgrzania jest wezwaniem, ale my w firmie Simonds wiemy, jak temu sprostać. Gwarantujemy wyjątkową jakość każdego zgrzewu.

catalog

Katalog Simonds

icohpclocks.svg
icohpclockshover.svg

Trwałość

Ciągłe inwestycje w rozwój mają na celu przedłużenie trwałości i zwiększenie wydajności taśm tnących Simonds.

doprava-zdarma.svg
icohpdeliveryhover.svg

Darmowa dostawa

Zrób zakupy powyżej 285 zł netto, a przesyłkę otrzymasz gratis.

zaruka.svg
icohpwarrantyhover.svg

Gwarancja zgrzewu

Jeżeli Twoja taśma tnąca Simonds pęknie w miejscu zgrzewu, wymienimy ją natychmiast na nową. Wszystko gratis!

doruceni.svg
icohpontimehover.svg

Dostawa w ciągu 48 godzin

Śpieszy Ci się? Gwarantujemy doręczenie do 48 godzin od daty złożenia zamówienia!