Taśmy tnące do drewna

Taśmy tnące do drewna

Piły węglowe z rozwiedzionymi zębami i utwardzonymi wierzchołkami do twardości 62 HRC. Przeznaczonę są do użytku profesjonalnego w przemyśle meblarskim, a także do warszatu w domu. Produkujemy taśmy tnące zgrzane na wymiar. Jesteśmy jedyną firmą w branży zapewniającą gwarancję zgrzewu.
Wprowadź długość taśmy zalecaną przez producenta Twojej przecinarki
2442
2443
Wybierz szerokość
Taśmy tnące do drewna
Opis produktu
Komentarze

Taśmy tnące do drewna

Taśmy tnące do cięcia drewna dostępne są w dwóch wariantach:

Piła stolarska Carbon Flexback do przemysłu meblarskiego

Do korzyści piły węglowej Carbon Flexback należą specjalistycznie rozwiedzione i zahartowane zęby do twardości 62 HRc. Piła przeznaczona jest do wszelkich prac w drewnie jak w przemyśle drewnym, tak dla hobby majsterkowiczów. Uniwersalne przeznaczenie piły pozwala optymalne cięcie drewna miękkiego i twardego, cięcie drewna zarówno wzdłuż jak i w poprzek włókien, laminatu, sklejek oraz plastiku. Ostrze węglikowe przyczyna się do dłużej żywotności i idealny zgrzew zapewnia gładkość ciętej powierzchni.

Piła trakowa RipperS Premium

Piły trakowe przeznaczone są do cięcia drewna okrągłego i dostosowane są do drewna miękkiego i twardego. Posiadają duże zęby (podziałka zęba 22,2mm) i są w wariancie ze stali węglowej z bardziej wytrzymałymi zahartowanymi zębami albo w wariancie Bimetal Premium ze stali szybkotnącej HSS. Nie znalazłeś poszukiwanego przez Ciebie narzędzia? A może zrobimy geometrię piły na wymiar dopasowaną do Twoich preferencji.

Taśmy tnące Carbide Wood

Taśmy tnące (Piły taśmowe) Carbide Wood przeznaczone do stołowych przcinarek taśmowych należą do najlepszych, jakie można znaleźć na rynku. Odporne uzębienie z węglików spiekanych o zmiennej podziałce z łatwością sobie poradzi nie tylko z drewnem o różnej twardości (w tym egzotycznym), ale także z innymi materiałami, jak np. grafit, pertinax itp. Piły taśmowe z zębami z węglików spiekanych są przeznaczone głównie dla producentów, którzy potrafią też docenić precyzyjnie dopracowane detale.

Piotr Mikuła
Witam, potrzebuję jak najmniej szeroką taśmę do pilarki taśmowej Metabo Bas 318 wnb
do wycinania sporych łuków i zawijasów w twardym i miękkim drewnie.
do tego jakąś taśmę do rozcinania twarde/miękkie klejonki
SIMONDS

Witam, najmniej szeroka taśma jest: https://www.simonds.pl/tasmy-tnace-do-drewna/produkt-12/2240/3-x-0-65/14-regular

do tego rozciannia jest to o tem, jak gruba jest tak klejonka... https://www.simonds.pl/pily-tasmowej/bsa-318-presicion-wnb

Arkadiusz Dymek
Witam jaką taśmę polecacie do duzej piły taśmowej firmy zafen o długości 5800mm. Jest mi potrzebna do przecinania wałkow o średnicy nawet 400mm z drewna miękkiego jak i twardego, cięcia głównie poprzeczne, w wąskie talarki (krążki) fajnie jak by Piła dała również radę przeciąć swobodnie drewno wzdloznie.
SIMONDS

Witam, to jest trak? Szukałem tej piły na internecie i nic nie znalazłem.

Zasadniczo można używać taśmy Ripper zaprojektowane specjalnie do traków. Jeśli jest to inny typ piły, to sprawa jest bardziej skomplikowana, ponieważ zależy to od tego, jak szeroki pas może być używany w Twojej pile.
Proszę o kontakt, a my to rozwiążemy, prawdopodobnie nie będziemy w stanie poprawnie tego rozwiązać w komentarzach.

Stanislav Kolarik | kolarik@simonds.pl

Adam Bielecki
Potrenuje taśmy tnące stolarskie jak i trakowe proszę o kontakt
Simonds

Dzień dobry,
jaki kontakt pan potrzebuje?
taśmy stolarskie mamy od 3mm do 25mm lub v eshopie szukajcie "Flexback"
taśmy do traków są nazywane Ripper i można je znaleźć ich tutaj https://www.simonds.cz/pl/tasmy-tnace/rippers-premium.html

kontakty można znaleźć tutaj https://www.simonds.cz/pl/kontakty.html

Stanislav Kolařík
kolarik@simonds.pl

Czy masz jakieś pytanie dotyczące produktu?